Predstavujeme Vám

Luxusná sedacia súprava Havanna

Článok je voľným prekladom z nemeckých stránok http://www.culture-form.com/and-the-winner-is/

Vonkajšia sedacia súprava HAVANNA značky SIEGER dizajnovaná CULTURE FORM

S radosťou uvádzame do predaja sedaciu súpravu nábytku HAVANNA, ktorú sme navrhli a vyvinuli spoločne s výrobcom záhradného nábytku Sieger. Sme obzvlášť hrdí na dvojnásobné ocenenie vo veľmi krátkom čase. Súprava dostala striebro v nemeckej súťaži „Gardiente Outdoor Living Award 2017" a je nominovaná na „German Design Award 2018". Sme zvedaví!

Luxusná záhradná zostava Havanna

Obývacia súprava HAVANNA

Súprava HAVANNA zo série kolekcií SIEGER EXLUSIV Passion je modulárny sedací systém s jemne vyváženou ergonómiou, ktorý je možné využiť či ako jedálneň, alebo na príjemné posedenie. V závislosti od potreby je možné rôznymi spôsobmi kombinovať šesť rôznych prvkov s kombináciou lavice / bočného stola a troch stolíkov rôznych veľkostí a výšok. Jednotlivé moduly skupiny hliníkového lounge charakterizuje jasný, dôsledne riadený dizajnérsky štýl.
Vodeodolné polstre spočívajú na mierne pružnom poťahu Textilux®, čo umožňuje jedinečné pohodlné sedenie alebo ležanie. 

Luxusný záhradný nábytok Havanna

Estetika & dizajn

Konštrukcia sedacej súpravy HAVANNA vyžaruje minimalistickú rovnosť. Štíhle hliníkové profily dodávajú nábytku svetlú a vzdušnú podobu. Základná dizajnérska myšlienka prebieha lineárne v celej obývacej súprave; všetky prvky majú rovnaké rozmery, čo zaručuje bezproblémový prechod pri montáži jednotlivých kusov.
Použitie teakového dreva certifikovaného FSC® na opierkach a regáloch vytvára vzrušujúcu zmes materiálov; chladné železo potiahnuté hliníkom a teplé drevo. Celá súprava HAVANNA je vizuálne a hmatateľne atraktívna vďaka týmto kontrastom. Hliník/teak = studený/teplý.

Variabilita záhradného nábytku Havanna

Inovácia & funkčnosť

Súprava HAVANNA stanovuje veľmi špeciálny dizajnový akcent s jasným rozpoznávacím črtom: hliníkové profily mierne sklonených operadiel prebiehajú nepretržite až k podlahe. Zdrojom inšpirácie pre tento neobvyklý dizajnový prvok bol vypožičaný z modernej polovice roubenej architektúry.
Operadlá zozadu poskytujú pohľad na celú očarujúcu skupinu nábytku obklopenú „mostom" z dvojitého teakového lôžka. Mimochodom, dizajn súpravy HAVANNA vyzerá najlepšie, keď je voľne postavený v miestnosti a je ho vidieť zo všetkých strán.

 

Luxusný záhradný nábytok Havanna

Hlavným znakom obývacej súpravy HAVANNA je jeho značná rozmanitosť. Rôzne moduly a stolíky ponúkajú koncovým užívateľom variabilné možnosti návrhov a použitia. Modulový systém pozostáva zo siedmych jednotlivých prvkov a troch stolíkov, ktoré je možné navzájom kombinovať v závislosti od individuálnych potrieb a rozlohy. Možné je všetko! Od dvojmiestnej pohovky s úsporou miesta, cez jedáleň až po kompletné posedenie v tvare L alebo U. Okrem klasického rohového prvku s operadlom ponúka HAVANNA ďalší modul, ktorý môže byť použitý buď ako otvorený rohový prvok, bočný prvok alebo ako samostatné sedadlo. Integrovaná výškovo nastaviteľná opierka hlavy premení vašu obývačku na pohodlné miesto jediným dotykom. Bez čalúnenia a bočného stola sa i model lavičky pripája k ďalšiemu nábytku. Ďalší praktický dizajnérsky kúsok: vysoký jedálenský stôl má druhú dosku pod skutočnou, čím vytvára nový priestor.

Variabilita záhradného nábytku Havanna

Udržateľnosť & ekologická kvalita

Teakové prvky používané v tejto sérii pozostávajú z dreva odolného voči poveternostným vplyvom, nezničiteľného a certifikovaného podľa FSC® (Sieger Reg.No .: C122927). Hliník je veľmi pružný, odolný a energeticky úsporný recyklovateľný materiál, ktorého nízka hmotnosť zjednodušuje manipuláciu s nábytkom a šetrí palivo počas prepravy. Vysokokvalitné tkaniny Sunproof® na sedadlách a chrbtových vankúšoch sú špeciálne vyvinuté pre vonkajšie použitie. Sú to certifikáty Oeko-Tex® Standard 100 a prešli prísnymi testami medzinárodných noriem. Všetky použité materiály sú recyklovateľné.

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info